Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Orelle

62 Atsiliepimų skaičius:

80 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 6,6
Slidinėjimo zona 9,3

Slidinėjimo regionas Les 3 Vallées

Informacija apie slidinėjimo regioną
Aukščiausias taškas: 3 230 m Iš viso trasų: 600 km
Žemiausias taškas: 1 100 m
Trasos:
312 km
Iš viso keltuvų: 156
Trasos:
216 km
Bugelinis keltuvas: 59
Trasos:
72 km
Krėsliniai keltuvai: 58 Ski routes: 50 km
Didelė gondola: 39
Les 3 Vallées yra aukščiausio laipsnio kalnų slidinėjimas – „trys slėniai“ sudaro vieną didžiausių slidinėjimo zonų pasaulyje! 156 slidinėjimo keltuvai, 600 km paruošos slidinėjimo trasos ir nesibaigiantys gilaus sniego nusiledimai – su skipass „Les 3 Vallées“ išsipildys slidininkų svajonės! Ant trijų vaizdingų slėnių šlaitų, kurie nuo apledijusio Vanoise masyvo su Grande Casse (3852 m) kaip aukščiausia viršūnė veda į Moûtiers, tęsiasi puraus sniego rojus, besidriekiantis nuostabiu kalnų kraštovaizdžiu su vaizdu į Mont Blanc, 250 km² plote.

Val Thorens, kaip aukščiausia Europos slidinėjimo stotis, 2300 m aukštyje siūlo sniego garantiją nuo lapkričio galo iki gegužės pradžios. Be to, čia rasite ilgiausią regione slidinėjimo trasą su 12 km ilgio ir 1300 m aukščio skirtumu.

Slėnis aplink kurortą Courchevel šiandien priklauso geriausiai įrengtom slidinėjimo stotim pasaulyje. Galingas keltuvas jus nugabens į viršūnę La Saulire (2738 m). Čia kalnų slidininkų laukia viena ilgiausių slidinėjimo trasų – „Les Creux“ – ir gili juoda ekstramali trasa nuo viršūnės žemyn į Courchevel. Tikrą įspūdį paliks „Liberty Rides“, ypač sunkūs, neparuošti nusileidimai ekspertams ir Freerider.

Méribel, kuris yra slidinėjimo regiono širdyje, yra puikus kurortas slidininkams, kurie nori pažinti visą 3 Vallées slidinėjimo plotą. Abiejose slėnio pusėse driekiasi daugybė kilometrų slidinėjimo trasų. Geriausias dalykas apie 3 Vallées yra: visus slėnius jungia slidinėjimo keltuvai, tad jums nereikės nusiimti slidžių! Tikrai begalinis slidinėjimo malonumas!
Slidinėjimo trasų žemėlapis Les 3 Vallées
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...