Award
Klientų atsiliepimai

Orelle

62 Atsiliepimų skaičius:

80 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 6,6
Slidinėjimo zona 9,3

Slidin. zona Val Thorens-Orelle

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 3 230 m Didelė gondola: 8
Žemiausias taškas: 1 800 m Iš viso trasų: 150 km
Kurorto aukštis: 819 m
Trasos:
76 km
Iš viso keltuvų: 30
Trasos:
59 km
Bugelinis keltuvas: 7
Trasos:
15 km
Krėsliniai keltuvai: 15

Slidin. zona Val Thorens-Orelle

Su skipass „Val Thorens-Orelle“ galėsite naudotis 150 km slidinėjimo trasomis ir 29 keltuvų įrangomis net iki 3.230 m aukštyje. Čia išsipildys svajonė mėgautis nesibaigiančiomis trasomis ir kasdien naujais nusileidimais. Puikus susisiekimas su keltuvais ir trasomis, laisvo stiliaus slidinėjimo šlaitai ir nepakartojami ramūs nusileidimai pievose ir miške yra tipiškas kvapą gniaužiančių šlaitų Orelle/Val Thorens prekės ženklas.

Įvairūs nusileidimai gali pasiūlyti kažką kiekvienam slidininkui - nuo lengvų treniravimosi šlaitų iki stačių slidinėjimo ir gilaus sniego nusileidimų. Kai kuriuos šlaitus galima pasiekti tiesiai nuo keltuvų, iki kitų turite lipti pėsčiomis. Snieglentininkai ant Boardercross ruožo į Val Thorens per viršūnę „Cime de Caron“ turi galimybę išbandyti savo jėgas.

Tie, kuriems viso šito neužtenka, su skipass praplėtimu „3 Vallées“ turės galimybę išbandyti 600 km slidinėjimo trasas su 166 keltuvų įrangomis. Ant trijų vaizdingų slėnių šlaitų, kurie nuo apledijusio Vanoise masyvo su Grande Casse (3.852 m) kaip aukščiausia viršūnė veda į Moûtiers, tęsiasi puraus sniego rojus su iš viso 250 km² plotu ir su gražiu vaizdu į Monblaną. Preiš jums pradedant: mėgaukitės kvapą gniaužiančiu vaizdu į daugiau nei 1.000 viršūnių Italijos, Šveicarijos ir Prancūzijos Alpėse.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Orelle

Slidinėjimas naktį ant apšviestos trasos yra tikrai ypatinga patirtis, tai Prancūzijoje yra populiaru. Didžiausioje slidinėjimo zonoje pasaulyje, 3 Vallées, galima slidinėti naktį. Slidinėjimo zona Courchevel kiekvieną trečiadienį iki pat vakaro siūlo galimybę slidinėti prožektorių apšviestoje trasoje. Todėl 8 vietų keltuvas gondola „Verdons“ prailgina savo darbo laiką. „Verdons“ nusileidimas ir apšviestas Familypark pasirūpina pokyčiu kupinu slidininėjimo malonumu. Restoranas „Les Verdons“ aprūpina naktines pelėdas patiekalais ir gėrimais iki pat prailginto keltuvų darbo laiko pabaigos. Įspūdį paliks Familypark, kuriame slidinėjimo malonumą visą dieną lydi muzika.

Apres Ski Orelle

Kurorte Orelle Apres Ski yra šiek tiek ramesnis. Čia jūs galite jaukai atšvęsti slidinėjimo dieną restorane, pasimėgauti laiku SPA arba išbandyti žiemos žygių takus ir mėgautis nuostabiu kalnų kraštovaizdžiu.

Mėgtsantys aktyviau praleisti laiką, gali nuvykti į apie 17 km nutolusį kurortą Valmeinier. Vakarais čia galima apsilankyti įvairiuose baruose, restoranuose, nueiti į kino teatrą ar diskoteką. Be to, ten yra Open-Air-ledo čiuožykla, įvairūs žiemos žygių takai aplink kaimelius, galima žasiti boulingą, organizuoti žygiai sniego batais, rogučių trasa ir galimybė išbandyti skrydį parasparniu ir kopimą ledu. Visi, kuriems nepakanka slidinėjimo, du kartus per savaitę galės pasinerti į naktinį slidinėjimą (priklausomai nuo sezono).

Snowpark: Val Thorens Snowpark Orelle

Su savo skipass aukščiausiai esančiame slidinėjimo kurorte Europoje, Val Thorens, turėsite susisiekimą su ekstra klasės Snowpark. 2.500 m–2.600 m aukštyje 600 m ilgio ir apie 70.000 m² dydžio „Val Thorens Snowpark“, kuris yra „Plateaux“ sektoriuje, prie „Gand Fond“ gondolos. Čia jūsų laukia Rails, Tables ir Boxes, kurie yra įvairaus sunkumo lygio. Todėl tiek pradedantieji, tiek Freestyle profesionalai turės ką veikti. Be to, Freestyle mėgėjai gali viso žiemos sezono metu dalyvauti daugelyje konkursų ir pademonstruoti savo gabumus.

Tie, kuriems viso šito nepakanka, gali savo triukus ant ypatingų elementų, tokių kaip „Hips-Quarter“ arba „Jump Air“, treniruoti ir tobulinti. Prie pat parko yra T-formos keltuvas, kuris jus greitai nugabens į viršų. Po sunkios Freestyle dienos - taip pat ir dienos metu - galima atsipalaiduoti ir pailsėti Chill zonoje. Parke taip pat pasirūpinta garsu. Be to, Val Throens siūlo Fun Slope, kurioje yra apie 50 Fun-Modules išsidėstę 900 m ilgio trasoje. Ten jūsų laukia tokios kliūtys kaip sniego tunelis, tiltai, pasvirę posūkiai ir dar daugiau.

Tie, kas trokšta Freestyle malonumo, Méribel ras du kitus aukštos klasės Snowparks, kuriuos sukūrė Ho5Park: „Elements Park“ ir įspūdingas „DC Area 43 Snowpark“.

Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Val Thorens-Orelle yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Prancūzija

Ekspertų bandomasis pranešimas Val Thorens-Orelle

Bandomasis pranešimas Val Thorens-Orelle susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,8 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Orelle

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Orelle

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...